İnsanca Yaşam, Güvenceli Gelecek, Eşit, Özgür Ve Demokratik Bir Türkiye İçin Mücadele İçin 4 Koldan Ankara’ya Yürüyoruz! Özel

  • Perşembe, Ağu 15 2013
  • yazı boyutu yazı boyutunu küçült Yazı boyutu büyüt

2014-2015 yılları için TİS görüşmeleri kapsamında Konfederasyonumuz tarafından alınan kararla "İnsanca Yaşam, Güvenceli Gelecek, Eşit, Özgür Ve Demokratik Bir Türkiye İçin Mücadele Ediyoruz!" şiarıyla sendikalarımızın genel merkez yöneticileri ve şube yöneticilerinden temsilcilerin katılacağı 4 koldan 5 gün sürecek Ankara Yürüyüşü gerçekleştirilecektir.

TİS hazırlıkları, eylem ve etkinlikler çerçevesinde; 20 Ağustos 2013 tarihinde başlayacağı daha önce duyurulan yürüyüş TİS görüşmelerinde ortaya çıkan durum ve genel talepler konusunda yetkili kılınan Memur Sen’in tavrı nedeniyle tarihi değiştirilmiştir.

Yapılan değişiklikle "İnsanca Yaşam, Güvenceli Gelecek, Eşit, Özgür Ve Demokratik Bir Türkiye İçin Mücadele Ediyoruz!" adıyla4 koldan Ankara’ya yapacağımız yürüyüşümüz 16 Ağustos 2013 Cuma günü başlayacak ve yürüyüş kollarımız 20 Ağustos 2013 Salı günü Ankara’ya ulaşacaktır.

Yapılacak yürüyüşe Sendikamızdan katılacak Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizin katılacakları yürüyüş kolları aşağıdadır.

 

Sıra

Unvanı

Katılımcı

Yürüyüş Kolu

1

Genel Başkan

Nazım KARAKURT

TRABZON

2

Genel Sekreter

Hasan BEKTAŞ

İSTANBUL

3

Genel Mali Sekreter

Erdal UYSAL

DİYARBAKIR

4

Genel Örg. ve Eğitim Sekr.

İshak KOCABIYIK

İZMİR

 

Okunma 950 defa
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Kategori Son Haberler

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

BTS KADIN KOMİSYONU'NDAN

BT|S| YAYINLAR